Zavřít X

POPTAT DÝHY ZDE!

Historie

Společnost ALPI-DÝHA, spol. s r.o. vznikla v roce 1993. Její hlavní činností je dovoz a prodej dýhy italského výrobce ALPI S.p.A., světového producenta této dekorativní dýhy. 

Produkty výrobce dýh ALPI pronikly na československý trh již v roce 1977, kdy hlavním odběratelem se stal podnik UP Rousínov. 
Pro sektorový nábytek se ukázaly dýhy Alpi  jako ideální, neboť nabízí materiál konstantní v požadovaných rozměrech, barvě i dezénu a její využitelnost se pohybuje okolo 95 %. 

Po roce 1989 došlo k restrukturalizaci dřevozpracujícího průmyslu. Velké podniky se rozpadly a privatizací vnikly menší firmy, z nichž některé zanikly úplně, jiné se zaměřily na výrobu jen určitého druhu nábytku. Kromě toho vzniklo obrovské množství nových stolařských a truhlářských dílen, vyrábějících na zakázku. 
Na tyto výrobce se společnost ALPI-DÝHA, spol. s r.o. soustředila. Nárůst interiérových zakázek spojený se vznikem stovek obchodních, bankovních, restauračních, bytových prostor se odrazil na velké poptávce po arodýze Alpi, jejíž široký sortiment umožňoval uspokojit i nejnáročnějšího zákazníka.

Kancelář

ALPI-DÝHA, spol. s r.o.

Mlaty 8
642 00 Brno

tel: +420 737 687 632

Sklad

Areál LaL, s.r.o.
Košuličova 10
619 00 Brno


tel: +420 737 687 632
alpidyha@alpidyha.czECO

Podívejte se na toto animované video, abyste zjistili kdo jsme, co děláme a hlavně jak to děláme. 
Přidáme design, kvalitu a ECO - odpovědnost a to je důvod proč říkáme ALPI je Wood & More. 


Produkty | Prodej dýhy | Dýha Brno