Menu

O firmě

Společnost ALPI-DÝHA, spol. s r.o. je výhradním prodejcem dekorativních dýh Alpi v Česku, Slovensku a Maďarsku. Hledáte-li kvalitní prodej dýh od prověřeného a renomovaného výrobce dýh, pak se obraťte právě na naši firmu. Máme letité zkušenosti s prodejem dýh Alpi, komunikujeme přímo s italským výrobcem těchto dýh, proto vám dokážeme nabídnout nejen výhodné ceny u prodávaných dýh, ale především rychlou dodávku a také široký výběr. Výroba dýh Alpi staví na své dlouholeté tradici, stejně jako naše distribuční síť!

Dozvědet se více

Prodej dýh Alpi

Zabýváme se prodejem dýhy italského výrobce Alpi S.p.A. Jde o předního světového výrobce dýh. Dekorativní dýhy Alpi jsou zárukou vysoké kvality a jsou vhodné pro nejnáročnější aplikace při výrobě špičkového a designově vytříbeného nábytku, jak typového tak vyráběného na míru. Prodej dýhy Alpi je naší specializací a v této oblasti jsme skutečnými odborníky, kteří umí doporučit nejvhodnější řešení a poradí vám s výběrem.

Prodáváme dýhy Alpi v mnoha provedeních, dekorech a různých rozměrech., Nakupte dýhu u nás a jistě budete spokojeni.

Při nákupu dýh Alpi si můžete být jisti, že výrobce těchto dýh je pro vás garancí velmi kvalitního provedení. Suroviny i samotná výroba dýh probíhá unikátními a moderními technologiemi navíc na bázi ECO.

Jako velký mezinárodní distributor pokračujeme v kvalitním přístupu také v rámci prodeje dýh a služeb úzce spjatých s touto oblastí. Máme dostatečně širokou nabídku, disponujeme skladovými prostory a známe potřeby samotných výrobců nábytku a podobných produktů.

KANCELÁŘ

Mlaty 8, 642 00 Brno


Sklad

Košuličova 10, 619 00 brno


+420 737 687 632

alpidyha@alpidyha.cz