Zavřít X

POPTAT DÝHY ZDE!

O firmě

Společnost  ALPI-DÝHA, spol. s r.o. je výhradním prodejcem dekorativních dýh Alpi v Česku, Slovensku a Maďarsku. Hledáte-li kvalitní prodej dýh od prověřeného a renomovaného výrobce dýh, pak se obraťte právě na naši firmu. Máme letité zkušenosti s prodejem dýh Alpi, komunikujeme přímo s italským výrobcem těchto dýh, proto vám dokážeme nabídnout nejen výhodné ceny u prodávaných dýh, ale především rychlou dodávku a také široký výběr. Výroba dýh Alpi staví na své dlouholeté tradici, stejně jako naše distribuční síť!

 


 

Prodej dýh Alpi

Zabýváme se prodejem dýhy italského výrobce Alpi S.p.A. Jde o předního světového výrobce dýh. Dekorativní dýhy Alpi jsou zárukou vysoké kvality a jsou vhodné pro nejnáročnější aplikace při výrobě špičkového a designově vytříbeného nábytku, jak typového tak vyráběného na míru. Prodej dýhy Alpi je naší specializací a v této oblasti jsme skutečnými odborníky, kteří umí doporučit nejvhodnější řešení a poradí vám s výběrem.

Prodáváme dýhy Alpi v mnoha provedeních, dekorech a různých rozměrech., Nakupte dýhu u nás a jistě budete spokojeni.

Při nákupu dýh Alpi si můžete být jisti, že výrobce těchto dýh je pro vás garancí velmi kvalitního provedení. Suroviny i samotná výroba dýh probíhá unikátními a moderními technologiemi navíc na bázi ECO.

Jako velký mezinárodní distributor pokračujeme v kvalitním přístupu také v rámci prodeje dýh a služeb úzce spjatých s touto oblastí. Máme dostatečně širokou nabídku, disponujeme skladovými prostory a známe potřeby samotných výrobců nábytku a podobných produktů.


Kancelář

ALPI-DÝHA, spol. s r.o.

Mlaty 8
642 00 Brno

tel: +420 737 687 632

Sklad

Areál LaL, s.r.o.
Košuličova 10
619 00 Brno


tel: +420 737 687 632
alpidyha@alpidyha.czECO

Podívejte se na toto animované video, abyste zjistili kdo jsme, co děláme a hlavně jak to děláme. 
Přidáme design, kvalitu a ECO - odpovědnost a to je důvod proč říkáme ALPI je Wood & More. 


Produkty | Prodej dýhy | Dýha Brno